ELBÚCSÚZOTT A PLÉBÁNOS

ELBÚCSÚZOTT A PLÉBÁNOS

Nyugdíjba vonult, és utolsó szentmiséjét tartotta - mint plébános - Keresztes László atya a nyírszőlősi római katolikus templomban, ahol 14 éven keresztül végzett papi szolgálatot. A szentmisén részt vett Jászai Menyhért, a településrész önkormányzati képviselője, alpolgármester is.

(Fotó: Trifonov Éva)

#kapcsolódó

ÚJABB BICIKLIFÁT ADOMÁNYOZOTT A MICHELIN

ÚJABB BICIKLIFÁT ADOMÁNYOZOTT A MICHELIN

A nyolcadik Michelin Bringafesztivál alkalmából újabb bringafát ajándékozott...

Holnap érkezik a Kossuth térre a város karácsonyfája

Holnap érkezik a Kossuth térre a város...

2018.11.16-án szállítják és állítják fel a Kossuth téren a városi karácsonyfáját!