Nyugdíjba vonult, és utolsó szentmiséjét tartotta - mint plébános - Keresztes László atya a nyírszőlősi római katolikus templomban, ahol 14 éven keresztül végzett papi szolgálatot. A szentmisén részt vett Jászai Menyhért, a településrész önkormányzati képviselője, alpolgármester is.
#kapcsolódó
A nyolcadik Michelin Bringafesztivál alkalmából újabb bringafát ajándékozott...
2018.11.16-án szállítják és állítják fel a Kossuth téren a városi karácsonyfáját!