A Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium diákönkormányzat sütivásárt szervezett az iskolába! Ahogy a képeken is látszik, tele volt az asztal finomságokkal.
#kapcsolódó
A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. évfolyamos tanulói 2017. november...
Szövetség jött létre a zöldebb vendéglátásért