Hrenkó Norbert Duatlon Diákolimpiát nyert

Hrenkó Norbert Duatlon Diákolimpiát nyert

Hrenkó Norbert a Bánki 10. A osztályos tanulója, megyei Duatlon Diákolimpiát nyert V. korcsoportban. Gratulálunk neki!



Nagyon hideg, esős nap volt a verseny idején, de Norbi remekül helyt állt, óriási fölénnyel ért célba.

Ebben a korosztályban a Duatlon 2500 m futásból, 10 km kerékpározásból és ismét futásból (1500 m) áll.

Norbert meghívást nyert az Országos Döntőre, amely Marcaliban kerül megrendezésre (2017.10.21).


#kapcsolódó

Szünetel a közönségkorcsolyázás - A meleg időjárás miatt átmenetileg nem lehet korizni

Szünetel a közönségkorcsolyázás - A...

Szünetel a közönségkorcsolyázás

8-ból 3 „Aranyos!”

8-ból 3 „Aranyos!”

A 2016-os Városi Sport Gálán jól szerepeltek az Arany János Gimnázium, Általános...