MARADT AZ ÉLEN A SZPARI!

MARADT AZ ÉLEN A SZPARI!

A 8. fordulót rendezték a labdarúgó NB-II-ben. A Szpari a Szeged 2011-et fogadta

Cikk folytatása: http://www.nyiregyhaza.hu/maradt-az-elen-a-szpari-2016-09-11 

#kapcsolódó

Gyere és próbáld ki Te is a teniszt!

Gyere és próbáld ki Te is a teniszt!

A jövő bajnokai köztünk vannak! Gyere és próbáld ki Te is a teniszt! Június...

Mire fordítják a jótékonysági bál bevételét?

Mire fordítják a jótékonysági bál bevételét?

A Flexi-Team Aerobik Egyesület képviselői jártak a Nyíregyházi Televízió Szieszta...