A Vasvári meseírója

A Vasvári meseírója

Balogh Kim Bettinának az alkotása bekerült Nyíregyháza mesekönyvébe.

Balogh Kim Bettina, a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 12.E. osztályos tanulója már számos alkalommal bizonyította írói tehetségét. Legutóbbi alkotása, a Mi fán terem a dió? bekerült Nyíregyháza mesekönyvébe. A meseíró pályázatot a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár hirdette meg helyi alkotók körében. Az elkészült könyvet a szerzők a Népmese Napján vehették át 2017. szeptember 29-én. Gratulálunk Bettinának!

#kapcsolódó

VLOGGER KERESTETIK!

VLOGGER KERESTETIK!

LEGYÉL TE EGY JÓ NYÍREGYHÁZI ARC!

Nyerj holnap közel 100.000 FT-ot velünk!

Nyerj holnap közel 100.000 FT-ot velünk!

Keresd holnap a "Helló, Nyíregyháza!" rendezvényen a hellonyiregyhaza.hu oldal...