Borsi Eszter 9.c osztályos tanuló – a Rebrei Gym Egyesület thaiboxolója – a hétvégén a Muay Thai Ifjúsági Magyar Bajnokságon II. helyezett lett, és a versenybírók egyhangú (2:1) pontozása alapján elhozta az ezüstérmet.
Az otthon végezhető tornagyakorlatokat rendszerező weboldal készül
2017 nyarán folytatták a tavaly megkezdett hagyományt és megszervezték nagy...