Arany minősítést kaptak a vikárosok

Arany minősítést kaptak a vikárosok

Gratulálunk Kovács Mikoltnak és Simkó Boglárkának!

Az abonyi Bihari János Alapfokú Művészeti Iskolában megrendezett IV. Országos Bihari János Hegedű- és Vonós Kamarazenei Fesztiválon Kovács Mikolt és Simkó Boglárka növendékeink Berki Armand tanár úr zongorakíséretével a kamarazene kategóriában Arany minősítésben részesültek.
Felkészítőjük, Soltész-Jakimcsuk Ildikó.

#kapcsolódó

Kétszáz felett a halálos áldozatok száma Nagy-Britanniában! Maradj otthon!

Kétszáz felett a halálos áldozatok...

Kétszáz felett a halálos áldozatok száma Nagy-Britanniában

SIKERES ÖNKORMÁNYZATI TÁBOROK

SIKERES ÖNKORMÁNYZATI TÁBOROK

Még ezen a héten fogadja önkormányzati napközis tábor a nyíregyházi gyerekeket....