Tűzoltóknál jártak az "aranyos" diákok

Tűzoltóknál jártak az "aranyos" diákok

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 4/11. B osztály fiú tanulói meglátogatták a nyíregyházi tűzoltóságot.

Sok érdekességet láttak, hallottak. Köszönik a lehetőséget Fegyver Tamás tűzoltó zászlósnak, nyíregyházi szerparancsnoknak és a szervezést Domokos Andrea tanárnőnek!


#kapcsolódó

A Nyíregyházi Egyetem az Educatio kiállításon

A Nyíregyházi Egyetem az Educatio kiállításon

Elkezdődött a felvételi visszaszámlálás, így alig négy hetük van a diákoknak,...

Széchenyis diák lett a „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei 1. helyezettje

Széchenyis diák lett a „Szép Magyar...

Felkészítő tanára: Pázmándi Katalin tanárnő.