Eljött a nap! Délután kezdődik...

Eljött a nap! Délután kezdődik...

Ugye nem felejtetted el? Ma délután 17 órakor kezdődik a II. Városi Verébavató a Váci Mihály Kulturális Központban. Neked is ott a helyed!

Második alkalommal rendezik meg a Városi Verébavatót, erről volt szó a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Nézd meg te is!



A 2016-os Első Városi Verébavató is fantasztikus hangulatban telt, néz meg az ott készült videót!



#kapcsolódó

Hétvégén itt a Tirpák Fesztivál

Hétvégén itt a Tirpák Fesztivál

Érdemes végig kóstolni az étlapot!

Idén is lesz Disznótoros Fesztivál - Részletek itt!

Idén is lesz Disznótoros Fesztivál...

2020. február 22-23. újra Disznótoros Fesztivál.