Nagy Zsófia Gitta ezüst minősítést kapott!
Megszületett az eredmény a Nemzeti Színház színpadán: a Nemzeti VERSeny országos döntőjében Nagy Zsófia Gitta, a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákja ezüst minősítést kapott!
#kapcsolódó
A 17 éves Tóth Bence, aki egy jeltolmács okoskesztyű megalkotásáért kapta decemberben...
A hatalmas nyári őrület után ma már lassan alig találni egy-egy Pokémon GO...