Nagy Zsófia Gitta ezüst minősítést kapott!

Nagy Zsófia Gitta ezüst minősítést kapott!

Megszületett az eredmény a Nemzeti Színház színpadán: a Nemzeti VERSeny országos döntőjében Nagy Zsófia Gitta, a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákja ezüst minősítést kapott!

#kapcsolódó

A MOL-nál jártak a bánkisok

A MOL-nál jártak a bánkisok

A 17 éves Tóth Bence, aki egy jeltolmács okoskesztyű megalkotásáért kapta decemberben...

A POKÉMON GO VÉGLEG ELBUKOTT?

A POKÉMON GO VÉGLEG ELBUKOTT?

A hatalmas nyári őrület után ma már lassan alig találni egy-egy Pokémon GO...