KÜLÖNDÍJAS lett Kovács Attila, Korpai Marcell és Nagy Bence 9. D osztályos tanulók egy-egy alkotása a Fényképek mérnöki alkalmazása című országos fotópályázaton.
Fotógaléria itt elérhető az ünnepségről
Részletekért kattints ide!