Fotópályázaton nyertek a széchenyisek

Fotópályázaton nyertek a széchenyisek

Gratulálunk nekik!

KÜLÖNDÍJAS lett Kovács Attila, Korpai Marcell és Nagy Bence 9. D osztályos tanulók egy-egy alkotása a Fényképek mérnöki alkalmazása című országos fotópályázaton.


#kapcsolódó

Ballagtak az Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziumból

Ballagtak az Evangélikus Kossuth Lajos...

Fotógaléria itt elérhető az ünnepségről