Adományoztak a kölcseysek

Adományoztak a kölcseysek

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium diákjai is gyűjtést szerveztek. Tartós élelmiszert, játékokat, mesekönyveket vittek a Magyar Vöröskeresztnek.

#kapcsolódó

Szívügyem az egészségem a Kodályban

Szívügyem az egészségem a Kodályban

A gyerekek és szülők együtt sportoltak szombaton a Kodály Zoltán Általános...

Országos versenyen hatodikak

Országos versenyen hatodikak

2017-ben a Kossuth Zsuzsanna emlékév tiszteletére 3 fordulós országos versenyt...