Adományoztak a kölcseysek
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium diákjai is gyűjtést szerveztek. Tartós élelmiszert, játékokat, mesekönyveket vittek a Magyar Vöröskeresztnek.
#kapcsolódó
A gyerekek és szülők együtt sportoltak szombaton a Kodály Zoltán Általános...
2017-ben a Kossuth Zsuzsanna emlékév tiszteletére 3 fordulós országos versenyt...