Dr. Zacher Gábor járt az Aranyban

Dr. Zacher Gábor járt az Aranyban

Dr. Zacher Gábor toxikológus, a Honvédkórház osztályvezető főorvosa volt az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium nevelőtestületi értekezletének vendége.

#kapcsolódó

Csodák Bűvösvölgyben

Csodák Bűvösvölgyben

Októberben az Eötvös Gyakorlóiskola 7. évfolyamos tanulói Bűvösvölgyben jártak,...

Népszerű a duális képzés

Népszerű a duális képzés

A LEGFRISSEBB ADATOK SZERINT A DUÁLIS KÉPZÉSBEN ORSZÁGOSAN KÖZEL 53 EZER DIÁK...