Dr. Zacher Gábor járt az Aranyban
Dr. Zacher Gábor toxikológus, a Honvédkórház osztályvezető főorvosa volt az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium nevelőtestületi értekezletének vendége.
#kapcsolódó
Októberben az Eötvös Gyakorlóiskola 7. évfolyamos tanulói Bűvösvölgyben jártak,...
A LEGFRISSEBB ADATOK SZERINT A DUÁLIS KÉPZÉSBEN ORSZÁGOSAN KÖZEL 53 EZER DIÁK...