Izgalmas történelem óra az inczédyben

Izgalmas történelem óra az inczédyben

Kiselőadást tartott a 12.A osztály két tanulója. Mester Krisztián a fenntartható fejlődés kérdésével és a globális problémákkal foglalkozott, míg Henyusz Gergő a média hatásairól, a tömegkommunikációs szerepéről beszélt.

#kapcsolódó

„Segítve tanuljunk, segítve tapasztaljunk!"

„Segítve tanuljunk, segítve tapasztaljunk!"...

Lezárult a Mustárház és az Új Európa Alapítvány KÖSZ! programjának „Segítve...