Vasvárisok kedveskedtek az időseknek

Vasvárisok kedveskedtek az időseknek

Immár hagyománynak tekinthető a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium diákjainak kedves műsora a Szivárvány Idősek Otthonában Sóstón

Szívet melengető, a régi karácsonyi emlékeket felidéző, színvonalas zenés-irodalmi műsort adtak elő az ének-zene tagozatos diákok és a Vasváris Színjátszó Kör tagjai, így kívánva kellemes ünnepeket az intézmény minden dolgozójának és lakójának.


#kapcsolódó

Továbbtanulás diák szemmel

Továbbtanulás diák szemmel

Bodó Boglárka most végzett a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola...

67 éves Farkas Bertalan

67 éves Farkas Bertalan

A nyíregyházi sportreptéren pecsételődött meg a sorsa, itt szerette meg annyira...