Vasvárisok kedveskedtek az időseknek

Vasvárisok kedveskedtek az időseknek

Immár hagyománynak tekinthető a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium diákjainak kedves műsora a Szivárvány Idősek Otthonában Sóstón

Szívet melengető, a régi karácsonyi emlékeket felidéző, színvonalas zenés-irodalmi műsort adtak elő az ének-zene tagozatos diákok és a Vasváris Színjátszó Kör tagjai, így kívánva kellemes ünnepeket az intézmény minden dolgozójának és lakójának.


#kapcsolódó

Évnyitó a Wesselényiben

Évnyitó a Wesselényiben

Ma reggel elkezdődött a 2017/18-as tanév a diákok számára a tanévnyitó ünnepséggel....

Nyílt nap lesz a Zayban! Érdemes ellátogatni!

Nyílt nap lesz a Zayban! Érdemes ellátogatni!

November 14-én, szerdán 8 órától.