Vasváris éremeső a Diákolimpián

Vasváris éremeső a Diákolimpián

Gratulálunk!

A hétvégén Debrecenben rendezték meg az V-VI. korcsoportos Összevont Labdajátékok Diákolimpiát.

Három nap alatt három sportág- kézilabda, kosárlabda, röplabda-versenyzői mérkőztek meg egymással.  

A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium csapatai két érmet is elhoztak. A lányok röplabdában arany érmet, a fiúk kosárlabdában bronz éremet szereztek. A röpisek edzője Szekér Lászlóné, a kosarasoké Baksa Ádám. 

#kapcsolódó

Bújj jelmezbe és irány vasárnap a következő Sunday Challenge!

Bújj jelmezbe és irány vasárnap a következő...

Bújj jelmezbe és irány vasárnap a következő Sunday Challenge!

NÉPI SPORTÁGVÁLASZTÓ

NÉPI SPORTÁGVÁLASZTÓ

A Nyírsport SE június 4-én 10 órától rendezi meg az I. Népi Sportágválasztót...