II. Városi Diákparlament

II. Városi Diákparlament

A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda és a Mustárház február 20-án második alkalommal rendezi meg a Városi Diákparlamentet.

Időpont: 2017. február 20. (kedd) 9 óra

Helyszín: Városháza, Krúdy-terem

A diákparlament küldötteit köszönti:

Dr. Kovács Ferenc polgármester 

Dr. Ulrich Attila alpolgármester


A város 13-19 év közötti fiataljai (általános és középiskola) 8 szekció munkájában képviselhetik a nyíregyházi diákságot. A diákparlament összehívásának célja, hogy olyan javaslatok és észrevételek szülessenek, melyeket hasznosíthatnak a város ifjúsági koncepciójában és annak cselekvési tervében.

#kapcsolódó

A nyár legújabb slágere: mezítlábas szandál

A nyár legújabb slágere: mezítlábas...

Minden nyáron van valami dili, amit a nők egymásról akarnak koppintani. Tavaly...

Így szerezhettek diplomát Ázsiában teljesen ingyen

Így szerezhettek diplomát Ázsiában...

Kétéves mesterszakon, négyéves doktori képzésen vagy egy-két szemeszteres részképzésen...