Nagy Levente 2. lett!

Nagy Levente 2. lett!

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 8/6. osztályos tanulója A Magyar Birkózó Szövetség által megrendezett Északkelet-magyarországi területi kötöttfogású egyéni bajnokságon +85 kg-ban, 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

#kapcsolódó

Tanulj klasszikus kardvívást!

Tanulj klasszikus kardvívást!

A Magyar Szablyavívó Iskola tagfelvételi és beiratkozási lehetőséget kínál...