Nagyon szépen köszönjük ez úton is minden kedves támogatónknak a felajánlásokat!
Sikerült összegyűjtenünk az eltervezett összeget, melyet iskolánk közösségi tereinek felújítására tudjuk majd fordítani, a gyerekek nagy örömére!
Köszönjük még egyszer!
Taps és zene a hála jegyében - Nyíregyházán is köszönik az egészségügyi dolgozók...
A kölcseys Varga Fruzsina „Jó tanuló, jó sportoló" elismerésben részesült....