Országos versenyen második helyen a vikárosok

Országos versenyen második helyen a vikárosok

A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei bekerültek a Serkenj fel! Kárpát-medencei Kodály-vetélkedő döntőjébe! A megmérettetést tizenéves, zenekedvelő fiataloknak írták ki, határon innen és túl. Az öt online fordulót egy élő döntő követi.

A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola csapata - Dóka Eszter, Sivadó Márta Rebeka, Hecker Noémi - bejutott a döntőbe, amelyet 2018. március 3-án, szombaton délelőtt 11 órakor, a Magyar Rádió Márvány termében tartottak.  Hudivók Marianna tanítványai a második helyet szerezték meg az országos versenyen.

 

#kapcsolódó

József Attila-konferencia a Krúdyban

József Attila-konferencia a Krúdyban

Rendhagyó magyaróra – hagyományteremtő szándékkal.

Diáknapi élménybeszámoló

Diáknapi élménybeszámoló

Berka Erika és Szántó Dávid számolt be élményeiről. Mondhatjuk beszámoló férfi...