Ma délután vár Béres Alexandra! Mozogj vele együtt!

Ma délután vár Béres Alexandra! Mozogj vele együtt!

A nagy sikerre való tekintettel Rubint Réka és Katus Attila után, Béres Alexandra tart 60 perces aerobik edzést a Mozdulj Nyíregyháza! programsorozat keretein belül. A helyszín ismét a Continental Áréna, április 3-án 17.50-től.

#kapcsolódó

Wesselényisek az országos döntőben

Wesselényisek az országos döntőben

MINDKÉT diszkosz csapatunk az országos döntőben!