Sipkaysok a múzeumfaluban

Sipkaysok a múzeumfaluban

2018. március 23-án a 9.knyc osztály Barathyné Pásztor Éva tanárnő kíséretében látogatott el a Sóstói Múzeumfaluba, ahol egy három előadásból álló rendezvénysorozat első programján vehettek részt a diákok.

A „Testkép” címet viselő foglalkozás folyamán a tanulók megismerkedtek néhány tükörrel kapcsolatos népszokással, hiedelemmel, régi népviselettel, képzőművészeti alkotással, végül elkészítették „szerkesztett” önarcképüket.

#kapcsolódó

BALATONI GASZTROKALAUZ

BALATONI GASZTROKALAUZ

Nem ez a Magyar Konyha első Balatonról szóló kiadványa – idézte fel az MTI-nek...

CSEREDIÁKOK A VÁROSHÁZÁN

CSEREDIÁKOK A VÁROSHÁZÁN

Az AFS program keretében Nyíregyházára érkezett hat cserediákot fogadta a városházán...