Útlezárások a Jósa András Oktatókórházban

Útlezárások a Jósa András Oktatókórházban

A parkolóház födém betonozási munkálatai miatt április 17-étől útlezárások lépnek érvénybe a Jósa András Oktatókórház területén.

A lezárások a Sebészeti tömb teljes keleti oldalát érintik, így kedd estétől, várhatóan április 23-áig, hétfőig, ez a terület átmenetileg le lesz zárva az autós forgalom előtt, a munkálatok ideje alatt.

A kórházba érkezőket tisztelettel kérjük, fokozottan ügyeljenek a közlekedési szabályok betartására. Köszönjük szíves türelmüket és megértésüket!

Kommunikációs és PR Osztály
SZSZBMK

#kapcsolódó

Jön a hőség - strandolhatunk is!

Jön a hőség - strandolhatunk is!

A hét második felében ismét beköszönt a 30 fok feletti hőmérséklet és az előrejelzések...

„Living the interfaith”

„Living the interfaith”

Az elmúlt napokban a Vidor Fesztivállal párhuzamosan egy ifjúsági csereprogram...