Dragomán György a vasváris irodalom órán

Dragomán György a vasváris irodalom órán

A Költészet Napján Dragomán György volt a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium vendége. A külföldön is elismert író nem csak legsikeresebb regényeiről, hanem versekről is beszélgetett a vasvárisokkal.

Korábban a rendhagyó irodalom órákon Grecsó Krisztiánnal  és Tompa Andreával találkozhattak az iskola diákjai és tanárai, akik abban bíznak, hogy a következő tanévben is hasonló élményekben lesz majd részük - Kováts Judit írónő és Viraszkó Szilvia tanárnő szervező munkájának köszönhetően.

#kapcsolódó

Évnyitó a Zrínyiben! Videóval!

Évnyitó a Zrínyiben! Videóval!

A 100 éves Zrínyi Ilona Gimnáziumban is ünnepséggel kezdték a tanévet. Nézd...

Nyelvvizsga és szakma tandíjmentesen

Nyelvvizsga és szakma tandíjmentesen

Jelentkezz most a Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai...