Középdöntős lett a wesselényisek robotja szumoban

Középdöntős lett a wesselényisek robotja szumoban

Második alkalommal rendezték meg a robotprogramozási versenyt a Békéscsabai Szakképzési Centrum Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiumában. A wesselényisek is ott voltak!

Békéscsabai SZC Nemes-Linamar Országos Lego Robotprogramozási Verseny néven találkozhattunk vele.

A csapatok két kategóriában nevezhettek: Lego Robot Sumo és Lego robottervezés és programozás, mindkét versenyszámban döntőbe került a RobotoSokk csapatunk és a WESS-E csapatunk a Robot Szumo-banközépdöntős eredményt ért el.

A verseny végén a LINAMAR cégnél gyárlátogatáson vettek részt a csapatok, ahol láthatták a gyárban a robotok munkáját.

Gratulálunk!

#kapcsolódó

Szemléltető töri óra az Inczédyben

Szemléltető töri óra az Inczédyben

Szemléltetés az "Út a diktatúra felé" című tananyaghoz. Nézd meg a fotókat!

WESSELÉNYIS VERÉBAVATÓ DIÁKSZEMMEL

WESSELÉNYIS VERÉBAVATÓ DIÁKSZEMMEL

Iskolánk, a Nyíregyházi SzC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája...