Kirándultak a sipkaysok!

Kirándultak a sipkaysok!

Nézd meg a képeket!

A 9.c német két tanítási nyelvű tagozatos osztály tanulói lengyelországi kiránduláson vettek részt. Megtekintették Zakopene és Krakkó nevezetességeit, jártak az auschwitzi koncentrációs táborban, voltak a wieliczkai sóbányában, tutajoztak a Dunajec folyón és megtekintették Nedec várát.

#kapcsolódó

Szalagavató az Aranyban II.

Szalagavató az Aranyban II.

Az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 4.12. osztályának szalagavatója!...