Adj vért Te is a Nyíregyházi Egyetemen!

Adj vért Te is a Nyíregyházi Egyetemen!

A héten három napon át várják az intézmény őszi véradó-eseményére a véradókat, egyetemi polgárokat, a Nyíregyházi Egyetem B épületében.

Az egyetem, a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete és az Országos Vérellátó Szolgálat által szervezett véradásra október 16-17-18-án (kedden, szerdán és csütörtökön) is érkezhetnek a segítő szándékú véradók, mindhárom nap 10:00-től 14:00 óráig.

#kapcsolódó

JÉGKÖRHINTA A BALATONON

JÉGKÖRHINTA A BALATONON

Új őrület hódít.

Nyert a művészetisek kisfilmje!

Nyert a művészetisek kisfilmje!

SZSZBMFÜ Nonprofit Kft. keretein belül működő Europe Direct Információs Központ...