Elsők lettek az Arany János Gimnázium diákjai

Elsők lettek az Arany János Gimnázium diákjai

Gratulálunk nekik!

Életöröm, energia és a mozgás szeretete árad a Nyolcosztályos Gimnáziumok Regionális Sportversenyén készült fotókról. Nem véletlenül, hiszen az összesítésben az Arany sportolói az első helyen végeztek. Gratulálunk, s köszönjük mindenkinek, aki akár egyetlen ponttal is hozzájárult ehhez a győzelemhez!

#kapcsolódó

Nyáron szünetel a Mozdulj Nyíregyháza!

Nyáron szünetel a Mozdulj Nyíregyháza!

Június 3-ával befejeződtek a Mozdulj Nyíregyháza! idei első félévi programjai.

Őrült futóverseny, felfújható akadálypályával Nyíregyházán!

Őrült futóverseny, felfújható akadálypályával...

Több ezer ember a felújított Bujtosi Városligetben!