Elsők lettek az Arany János Gimnázium diákjai

Elsők lettek az Arany János Gimnázium diákjai

Gratulálunk nekik!

Életöröm, energia és a mozgás szeretete árad a Nyolcosztályos Gimnáziumok Regionális Sportversenyén készült fotókról. Nem véletlenül, hiszen az összesítésben az Arany sportolói az első helyen végeztek. Gratulálunk, s köszönjük mindenkinek, aki akár egyetlen ponttal is hozzájárult ehhez a győzelemhez!

#kapcsolódó

Közlemény a Diákolimpia 2019/2020 szezon befejezéséről

Közlemény a Diákolimpia 2019/2020 szezon...

Közlemény a Diákolimpia 2019/2020 szezon befejezéséről

Újabb versenyt szervezett a Nyíregyházi Drats Klub

Újabb versenyt szervezett a Nyíregyházi...

A 4. fordulóval folytatódott a Nyíregyházi Darts Club Házi Bajnoki sorozata.