Városi Verébavató - 2018-ban is nagyszerű volt a hangulat

Városi Verébavató - 2018-ban is nagyszerű volt a hangulat

Idén is megtartották a Városi Verébavatót. A rendezvény helyszíne a Váci Mihály Kulturális Központ volt, ahol fantasztikus hangulatban avatták fel Nyíregyháza középiskoláinak kilencedikes diákjait.

Fotók: Szarka Lajos

#kapcsolódó

Útlevél a jövőbe

Útlevél a jövőbe

A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma...

Mit kell ennyi szilveszterkor?

Mit kell ennyi szilveszterkor?

Karácsonyi és szilveszteri szokások. De hogyan alakultak ki? Mit kell enni...