Városi Verébavató - 2018-ban is nagyszerű volt a hangulat
Idén is megtartották a Városi Verébavatót. A rendezvény helyszíne a Váci Mihály Kulturális Központ volt, ahol fantasztikus hangulatban avatták fel Nyíregyháza középiskoláinak kilencedikes diákjait.

Fotók: Szarka Lajos
#kapcsolódó
A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma...
Karácsonyi és szilveszteri szokások. De hogyan alakultak ki? Mit kell enni...