Ilyen volt a 2019-es Központi Ballagás

Ilyen volt a 2019-es Központi Ballagás

20 nyíregyházi középiskola 81 diákja vett részt az ünnepségen.

#kapcsolódó

Az Aradi vértanúk előtt tisztelegtek

Az Aradi vértanúk előtt tisztelegtek...

Az Aradi vértanúk napja alkalmából megemlékezést tartottak iskolánkban. Az...

"​Káposzta, káposzta, téli nyári káposzta...."

"​Káposzta, káposzta, téli nyári káposzta...."

​Krúdy Gyula novellájában olvashatjuk, mennyire fontos volt ősszel a káposztataposás:...