Felengedték a lufikat - Kezdetét vette a 2019-es Helló Nyíregyháza rendezvény

Felengedték a lufikat - Kezdetét vette a 2019-es Helló Nyíregyháza rendezvény

Friss képekért kattints ide

#kapcsolódó

Az ország legjobbjai lettek a bethlenesek

Az ország legjobbjai lettek a bethlenesek

Lezajlott a Wallenberg-emlékverseny országos, sőt nemzetközi döntője, ahol...

Boda Izabella első lett

Boda Izabella első lett

A Kölcsey Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulója, Boda Izabella nyerte el...