Szieszta az Ózoonban

Szieszta az Ózoonban

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora új helyszínről jelentkezett. Amikor elérkezik a nyár, a felvételeket külső helyszínen készítjük, most az Ózoon panzióban beszélgettek műsorvezetőink a vendégekkel. Az első vendég Gajdos László volt, a Nyíregyházi Állatpark ügyvezetője, hiszen nem régen az állatparkhoz került az Ózoon panzió is.

#kapcsolódó

Licitálj, hogy segíthess!

Licitálj, hogy segíthess!

Elindult a licitálás az értékes ereklyére!

II. Sárkányhajó Fesztivál összefoglaló - Videó!

II. Sárkányhajó Fesztivál összefoglaló...

Második alkalommal szervezték meg Sóstón a Sárkányhajó Fesztivált. A versenyre...