Benne voltunk a tévében - Ujhelyi Dóra írása

Benne voltunk a tévében - Ujhelyi Dóra írása

Benne voltunk a tévében - Ujhelyi Dóra írása

Iskolánk néhány diákja 2020. március 5-én meglátogatta a Nyíregyházi Televíziót annak 35 éves fennállása alkalmából.

A VHS kazettáktól és a régi videórögzítő eszközöktől egészen a mai csúcsmodellekig mindent bemutattak nekünk. Nagyon kedvesek voltak velünk, meséltek a műsorok indulásáról, a kamerákról, megnézhettük a díszleteket közelebbről és rengeteg új információval gazdagodtunk.

 Akadt olyan szerencsés látogató is közülünk, aki kipróbálhatta a hírolvasást, erről pedig felvétel is készült. Ennek menetét a többiek a vezérlőteremben kísérhették végig, ahol például a hangmester és vágó is dolgozni szokott.

Szerintem csodás élmény volt, azoknak pedig mindenképpen hasznos, akik a jövőben a médiában szeretnének elhelyezkedni.

Ujhelyi Dóra

12.a

#kapcsolódó

Motoros összefogással 18 900 védőmaszkot szállítottak ki országszerte

Motoros összefogással 18 900 védőmaszkot...

Motoros összefogással 18 900 védőmaszkot szállítottak ki országszerte

GIGAHOSSZÚ HÉTVÉGE IS VÁR RÁNK 2019-BEN

GIGAHOSSZÚ HÉTVÉGE IS VÁR RÁNK 2019-BEN

Nemsokára a nyakunkba szakad a 2019-es év, éppen ezért nem árt elkezdeni bekalkulálni,...