Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

koronavirus.gov.hu oldalon közzétett információk szerint, megyénkben is nőtt a koronavírussal megfertőződöttek száma. Az eddigi 28 beteg helyett, mára már 34 igazolt fertőzött található.


#kapcsolódó

A gazdaságélénkítési terv kiemelt célja, hogy mindenkinek legyen munkája

A gazdaságélénkítési terv kiemelt célja,...

A gazdaságélénkítési terv kiemelt célja, hogy mindenkinek legyen munkája

Nem véletlenül Nyíregyháza egyik ékköve – Az őszi Sóstó a magasból is mesés

Nem véletlenül Nyíregyháza egyik ékköve...

Nem véletlenül Nyíregyháza egyik ékköve – Az őszi Sóstó a magasból is mesés