Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is nőtt a fertőzöttek száma

koronavirus.gov.hu oldalon közzétett információk szerint, megyénkben is nőtt a koronavírussal megfertőződöttek száma. Az eddigi 28 beteg helyett, mára már 34 igazolt fertőzött található.


#kapcsolódó

ÖRÖM A ZENE!

ÖRÖM A ZENE!

A Váci Mihály Kulturális Központ idén is megrendezi az "Öröm a Zene" elnevezésű...

Hajléktalanok nyomában

Hajléktalanok nyomában

Utcákon, közterületeken látjuk õket. Sokféle statisztika forog közszájon számukat...