NNK: markánsan növekszik a szennyvíz koronavírus-koncentrációja

NNK: markánsan növekszik a szennyvíz koronavírus-koncentrációja

Nyíregyházán szerencsére nem emelkedett.

A szennyvízminták SARS-CoV-2 koncentrációja az előző hetek lassú ütemű növekedéséhez képest erőteljes emelkedést mutatott Budapesten, Pécsen, Salgótarjánban, Szegeden, Székesfehérváron és Tatabányán, valamint a Budapest környéki agglomerációban. 

Csökkenés egyedül Miskolcon volt tapasztalható. A vizsgált települések közel felében már emelkedett koronavírus koncentrációt mértek a 42. héten.

Kérjük aki még nem tette éljen az ingyenes védőoltás lehetőségével.

Forrás: NNK

#kapcsolódó

A kormány emelt összegű ösztöndíjat ad a honvédelmi iskolákban tanulóknak

A kormány emelt összegű ösztöndíjat...

Ingyenes étkezést is biztosítanak a honvéd kadétoknak.

A Vígszínház titkainak nyomában… a vasvárisok

A Vígszínház titkainak nyomában… a...

Különleges tanulmányi kiránduláson jártak a végzős tesisek