Óriási lángokban állt a nyíregyházi épület

Óriási lángokban állt a nyíregyházi épület

A tűzesethez kilenc járművel, több mint harmincan érkeztek a tűzoltók.

Mintegy négyszáz négyzetméteren égett egy lemezfedésű épület tetőszerkezete, a rajta lévő napelemek és az épületben lévő berendezési tárgyak Nyíregyházán, a Május 1 téren hétfő este. Tűzesethez kilenc járművel, több mint harmincan, a nyíregyházi és a hajdúnánási hivatásos, valamint az ibrányi önkormányzati tűzoltók vonultak, a tűz oltását a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.  A tűz oltását nehezítette az épület lemez fedése, amelyet a beavatkozók kéziszerszámokkal megbontottak, majd hat vízsugárral és egy létrasugárral körülhatárolták és eloltották a lángokat. A tűz keletkezési körülményeinek a megállapítására tűzvizsgálati eljárás indult. Személyi sérülés nem történt.

#kapcsolódó

Izer Norbert: Egyre többen vállalkoznak

Izer Norbert: Egyre többen vállalkoznak

Már több mint 608 ezerre nőtt az egyéni vállalkozók száma. A kedvező adózás,...

Népszerű az erdei iskola

Népszerű az erdei iskola

Erős kezdés után fokozott növekedés!