2023. január 09-től karbantartás miatt zárva tart az Aquarius Élményfürdő

2023. január 09-től karbantartás miatt zárva tart az Aquarius Élményfürdő

Aquarius Élményfürdő tervezett nyitás: 2023. február 03. - péntek.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Aquarius Élményfürdő 2023. január 09. – 2023. február 02. között kötelező karbantartási munkák és részleges felújítás miatt zárva tart.

Aquarius Élményfürdő tervezett nyitás: 2023. február 03. - péntek.

Az Aquarius Fürdőgyógyászat 2023. január 16. – 2023. január 19. között kötelező karbantartási munkák miatt szintén zárva tart.

Aquarius Fürdőgyógyászat nyitás: 2023. január 20. - péntek.

A karbantartás idején sor kerül valamennyi medence teljes vízcseréjére, a vízgépészeti rendszerek, tározók tisztítására, fertőtlenítésére, a termálkutak karbantartására, kisebb javítási-, felújítási munkák elvégzésére.

A drasztikusan megemelkedett energia árak befolyásolhatják az Aquarius Élményfürdő 2023. február 03-ai megnyitását. 2023. január hónap elején Társaságunk felülvizsgálja az akkor várható energia árak mértékét, és az eredmények függvényében szükség esetén hosszabb időre szüneteltetheti az Aquarius Élményfürdő működését, terveink szerint legkésőbb 2023. március 30-ig. Amennyiben erre sor kerül, úgy minderről 2023. január hónap elején tájékoztatjuk tisztelt Vendégeinket.

Köszönjük megértésüket, jó egészséget kívánunk!

Tisztelettel: Sóstó – Gyógyfürdők Zrt.

#kapcsolódó

Még ma sem tehetjük el az esernyőt

Még ma sem tehetjük el az esernyőt

Az ország nagyrészén egész nap kitart a borult, párás, helyenként tartósabban...