Hétfő estétől átmeneti lehűlés jön

Hétfő estétől átmeneti lehűlés jön

A hétvégi kánikulát egy hidegfront szakítja meg, az augusztus lehűlést hoz. De szerencsére nem sokáig, mert a hét közepére ismét visszatér 30 fok, az előrejelzések szerint.

Keletre csak hétfőn estlre érkezik meg a lehűlés de csak átmeneti időre. A front keddre elhagyja hazánkat, így a hét közepén egyre több lesz a napsütés, a szél is fokozatosan mérséklődik. Frissek lesznek a reggelek, hajnalonként 12-17 fok közé hűl majd a levegő, napközben pedig kedden 25-29, szerdán már 26-31 fokra van kilátás, majd csütörtök-péntekre tovább melegszik a levegő. 





Időkép, internet

#kapcsolódó

Dolgoznak a nyíregyházi diákok

Dolgoznak a nyíregyházi diákok

Összesen 291 diák dolgozhat nyáron Nyíregyházán, a Polgármesteri Hivatalban...

300-ra nőtt a beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma

300-ra nőtt a beazonosított koronavírus-fertőzöttek...

300-ra nőtt a beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma