Őszi-téli átállását segítő közlekedésbiztonsági akció

Őszi-téli átállását segítő közlekedésbiztonsági akció

A Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága a Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Kormányhivatallal együttműködve 2023. november 25-én, 09.00 óra és 16.00 óra között rendezi meg az őszi-téli átállást segítő közlekedésbiztonsági rendezvényét Nyíregyházán, a NyírPláza bevásárlóközpont (Nyíregyháza, Szegfű utca) parkolójában.

A vármegyei rendőr-főkapitányság és a kormányhivatal munkatársai mobil műszaki állomással várják azokat, akik szeretnék felkészíteni a gépjárműeiket az őszi-téli közlekedésre.

A rendezvényre várják a kerékpárosokat is, a szakemberek átvizsgálják a kétkerekű közlekedési eszközöket is, és a rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársai elvégzik a Bike Safe kerékpár-regisztrációt.

#kapcsolódó

Csabai László: több történet létezik, mint hinnénk

Csabai László: több történet létezik,...

A történelem hitelességéről, a személyes emlékek és a kollektív narratívák...

Három ütemben valósul meg az ipari park tervezése

Három ütemben valósul meg az ipari...

Döntés-előkészítő tanulmány is születik.