Tetszik tudni, hogyan ünnepelte a borneói orángutánlány a születésnapját?

Tetszik tudni, hogyan ünnepelte a borneói orángutánlány a születésnapját?

Maya a Nyíregyházán élő borneói orángutánlány 20. születésnapját ünnepelte.

A kerek évfordulóra gondozói meglepetéssel készültek. Révészné Petró Zsuzsa a Sziesztában mesélt a házon belüli ünnepségről. Az is kiderült, hogy mindent megtesznek azért a SóstóZoo-ban, hogy Maya kedvet kapjon a gyermekvállaláshoz. Mindezek mellett pedig az is kiderült, hogy érzi magát az majmocska, akit Ukrajnából menekítettek ki és azóta a Nyíregyházi Állatparkban lakik.

#kapcsolódó

GFM: Eredményes az online árfigyelő

GFM: Eredményes az online árfigyelő

Már több mint 5 százalékkal szorította le a megfigyelt élelmiszerek árait.

Kollégium, lakás vagy albérlet? Ilyen lakhatási lehetőségeitek vannak, ha most kezditek az egyetemet

Kollégium, lakás vagy albérlet? Ilyen...

Elindult a vadászat a minél kedvezőbb lakhatási lehetőségekért.