Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Kertész Sándor és Halmi Zsolt grafikus művésztanárok vezetésével képregénytábort indított a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár.

A táborban 12-15 éves gyerekek vehetnek részt. A rajzok mellett filmvetítések és nyomdalátogatás színesíti a programot. 

nyiregyhaza.hu

 

#kapcsolódó

NYÍRVV: Már készülnek az új padok tavaszra

NYÍRVV: Már készülnek az új padok tavaszra

A NYÍRVV Nonprofit Kft. műhelyeiben folynak a téli munkálatok. Ennek keretében...

Csütörtöktől indul az őrület - ismét strandröpi a belvárosban!

Csütörtöktől indul az őrület - ismét...

Ismét megrendezik Nyíregyházán a Hübner Strandröplabda Fesztivált. A pénzdíjas...