Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Kertész Sándor és Halmi Zsolt grafikus művésztanárok vezetésével képregénytábort indított a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár.

A táborban 12-15 éves gyerekek vehetnek részt. A rajzok mellett filmvetítések és nyomdalátogatás színesíti a programot. 

nyiregyhaza.hu

 

#kapcsolódó

Készül a Sóstói-tó körül a rekortánpálya

Készül a Sóstói-tó körül a rekortánpálya

Készül a Sóstói-tó körül a rekortánpálya.

Életet mentettek a kormánytisztviselők

Életet mentettek a kormánytisztviselők

Június 12-én 9 óra után pár perccel érkezett a jelzés Kovács József kormányablak-ügyintézőhöz,...