Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Kertész Sándor és Halmi Zsolt grafikus művésztanárok vezetésével képregénytábort indított a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár.

A táborban 12-15 éves gyerekek vehetnek részt. A rajzok mellett filmvetítések és nyomdalátogatás színesíti a programot. 

nyiregyhaza.hu

 

#kapcsolódó

Első alkalommal nevez a PET Kupán a Nyíregyházi Egyetem

Első alkalommal nevez a PET Kupán a...

Két és félszer négy méteres tutaj, kétezer liternyi PET-palack - A Nyíregyházi...

 Nagy sikert arattak a helyi kézműves workshopok Nyíregyházán

Nagy sikert arattak a helyi kézműves...

A Visegrádi Alap támogatásával idén egy újabb programsorozattal készült a Nyíregyházi...