Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Képregénytábor indult Nyíregyházán!

Kertész Sándor és Halmi Zsolt grafikus művésztanárok vezetésével képregénytábort indított a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár.

A táborban 12-15 éves gyerekek vehetnek részt. A rajzok mellett filmvetítések és nyomdalátogatás színesíti a programot. 

nyiregyhaza.hu

 

#kapcsolódó

Jegesmedve ikrek születtek Nyíregyházán!

Jegesmedve ikrek születtek Nyíregyházán!

Egy napig kellett várni a bejelentésre. Sokan találgatták mit titkol a SóstóZoo...

Ismerje meg a finn okatási rendszer vívmányait Nyíregyházán!

Ismerje meg a finn okatási rendszer...

A finn oktatási rendszer itthon alkalmazható gyakorlatai címmel Kiss Sándor,...