Csiperke és Bíborka egy gyerekeknek szóló könyv. Molnár Ágnes írta és már a második kötete is elkészült. Hogy miről szól a történet? Nézzétek meg a videót! A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában beszélgetett Tarczy Gyula a könyv írójával.
#kapcsolódó
„Az ismert világ leghíresebb orgyilkosa. Celaena Sardothien gyönyörű és halálos....
Jó hatással van ránk a kánikulában is, ha színesen étkezünk. A táplálkozási...