Döbbenetes, halálos baleset – A saját feleségét gázolta el

Döbbenetes, halálos baleset – A saját feleségét gázolta el

Egy traktor maga alá gyűrte, majd a kerekek között lelte halálát egy 60 év körüli asszony vasárnap délelőtt Nyírtelken.

A traktort egy 70 év körüli férfi vezette, aki az Ady Endre utcáról kisívben a 38-as főútra akart kanyarodni, de valószínűleg nem vette észre, hogy a saját felesége egy elektromos kerékpárral ott tartózkodik. A balesethez a mentőket riasztották, azonban kiderült, hogy az asszony az emberi élettel összeegyeztethetetlen fejsérülést szenvedett, így csak a halál beálltát tudták megállapítani. A rendőrség az ügyben vizsgálatot rendelt el.   

 

 

#kapcsolódó

Siker a Magyar Vöröskereszt vármegyei versenyén

Siker a Magyar Vöröskereszt vármegyei...

Örömmel számolunk be róla, hogy a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium...

Az összes jegy elkelt az Újévi Koncertre

Az összes jegy elkelt az Újévi Koncertre

Idén is lesz újévi koncert Nyíregyházán.