Gálakoncert után...

Gálakoncert után...

A XI. Nemzetközi Cantemus Kórusfesztivál feledhetetlen élmény volt a nézők, a fellépő gyerekek és felnőttek számára is. A jó hangulat a Kodály Zoltán Általános Iskolában folytatódott a szombati gálakoncert után, hiszen minden résztvevő közösen ünnepelte a rendezvény sikerét.

Közös tánc az udvaron.

Magyarok és külföldiek együtt néptáncoltak


Fotók: Varga Zoltán

#kapcsolódó

Megvan az idei év álompárja

Megvan az idei év álompárja

Sikeres volt az Álompár: nagyon sokan voltak kíváncsiak a legújabb esküvői...

Új honlap indult a munkalehetőségek összegyűjtésére a koronavírus-járvány idején

Új honlap indult a munkalehetőségek...

Új honlap indult a munkalehetőségek összegyűjtésére a koronavírus-járvány idején