Újra kánikula jön

Újra kánikula jön

Brutális hőhullám közelít, újra kánikula jön!

Nyolc-tíz fokkal lehet melegebb a jövő héten, mint az ilyenkor szokásos átlag.


Egy Európába érkező hőhullám miatt a jövő héten az ilyenkor szokásos átlagnál jóval melegebb idő vár majd ránk - írja az Index a Severe-weather-re hivatkozva. A lap hozzáteszi, hogy "az oldal időjárási anomáliákban megbízható információkat szokott közölni." 


A Severe-weatherelőrejelzse szerint Németországban, Belgiumban, Hollandiában és Luxemburgban megközelíti majd a 30 fokot a hőmérséklet, míg Dél-Európában, Franciaországban és Magyarországon meg is haladhatja majd a 30 fokot.




Az Időkép 30 napos előrejelzése a jövő hét közepére 30 fokos meleget jósol.




admira.twn.hu

#kapcsolódó

Nyíregyházi nyári pillanatok

Nyíregyházi nyári pillanatok

Szarka Lajos fotográfus képösszeállítása néhány értékes nyíregyházi pillanatról....

Így kaphattok ingyenes vonatjegyet európai országokba

Így kaphattok ingyenes vonatjegyet...

15 ezer fiatal utazhatja be Európát a DiscoverEU új uniós kezdeményezés segítségével...