A héten vehetik át diplomáikat az idén végzettek a Nyíregyházi Egyetemen

A héten vehetik át diplomáikat az idén végzettek a Nyíregyházi Egyetemen

A héten vehetik át diplomáikat az idén végzettek a Nyíregyházi Egyetemen

A Nyíregyházi Egyetemen 2020. július 6-10 között veheti át a kiállított oklevelét a (június 17-19-e között) sikeresen záróvizsgázott 717 hallgató. Az érintett hallgatók korábban írásban kaptak értesítést az ezzel kapcsolatos teendőkről.
A most záróvizsgázott hallgatók számára a vírushelyzet miatt elhalasztott diplomaosztót ősszel tarja meg az intézmény. A tervek szerint a Nyíregyházi Egyetemen 2020. szeptember 19-én kerül sor az Oklevélátadó Ünnepi Szenátusi Ülésre, a "B" tanulmányi épület Kodály termében.

Nyíregyházi Egyetem

#kapcsolódó

Öngyújtóval támadt osztálytársára

Öngyújtóval támadt osztálytársára

Öngyújtóval támadt osztálytársára

Nyílt nap az Aranyban

Nyílt nap az Aranyban

A Nyíregyházi Arany János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 2017. október...