Új önkéntesek a Mustárházban

Új önkéntesek a Mustárházban

Új önkéntesek a Mustárházban

Bár a jelenlegi járványhelyzet hátráltatja a nemzetközi programok szervezését, február elején megérkeztek az első európai önkéntesek a Mustárházba.

Tevékenységük során elsősorban rádiózni fognak, de ahogyan a helyzet engedni fogja, úgy visszatérhetnek a nyelvi klubok is majd a ház mindennapi szolgáltatásai közé. Aleksandra és Ksenia Oroszországból, Gloria és Maria Spanyolországból, Olympia Görögországból, Lucas és Florian Franciaországból érkezett és marad 1 évig Nyíregyházán. De érkezni fog még Olaszországból is önkéntes áprilisban, így 11 főre fog emelkedni számuk rövidesen.

#kapcsolódó

Megérkezett a 2020-as munkaszüneti napok listája

Megérkezett a 2020-as munkaszüneti...

Jövőre csupán két munkanap-áthelyezéssel kell tervezniük a munkáltatóknak és...

Wesselényis ballagás

Wesselényis ballagás

A Wesselényiben is ma tartották a ballagást a végzősöknek