Új önkéntesek a Mustárházban

Új önkéntesek a Mustárházban

Új önkéntesek a Mustárházban

Bár a jelenlegi járványhelyzet hátráltatja a nemzetközi programok szervezését, február elején megérkeztek az első európai önkéntesek a Mustárházba.

Tevékenységük során elsősorban rádiózni fognak, de ahogyan a helyzet engedni fogja, úgy visszatérhetnek a nyelvi klubok is majd a ház mindennapi szolgáltatásai közé. Aleksandra és Ksenia Oroszországból, Gloria és Maria Spanyolországból, Olympia Görögországból, Lucas és Florian Franciaországból érkezett és marad 1 évig Nyíregyházán. De érkezni fog még Olaszországból is önkéntes áprilisban, így 11 főre fog emelkedni számuk rövidesen.

#kapcsolódó

GITÁRTEHETSÉGÜNK, KOMISZÁR VANDA

GITÁRTEHETSÉGÜNK, KOMISZÁR VANDA

Komiszár Vanda a nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskolában folytatott tanulmányai...

GYORSFORGALMI ÚT ÉPÜL KÁRPÁTALJA FELÉ

GYORSFORGALMI ÚT ÉPÜL KÁRPÁTALJA FELÉ

AZ M34-ES KÉTSZER KÉT SÁVON ÉRI MAJD EL A VASÚTI ÁTRAKÓ KÖRZETÉT ZÁHONYBAN