Helyesírási verseny

Helyesírási verseny

Az Implom József Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntőjében országos 13. helyezést ért el Molnár Helga, a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 12. évfolyamos tanulója.

A Gyulán megrendezett verseny két fordulóból állt: már az új „A magyar helyesírás szabályai" 12. kiadása alapján történt a tollbamondás és a helyesírási feladatlap megoldása  – mondta el a felkészítő tanár Dr. Buczkóné Rangoni Claudia.

A versenyen mintegy 115 középiskolás diák vett részt Magyarországról és a határainkon túlról.

#kapcsolódó

Búcsúztak a Zrínyi végzős diákjai

Búcsúztak a Zrínyi végzős diákjai

Nézd meg a képgalériát!

Operában jártak a zaysok...

Operában jártak a zaysok...

Osztályommal, a 9.b-vel kirándulni voltunk Budapesten. A két nap alatt sok...