Országos döntőben a széchenyis mezei futók

Országos döntőben a széchenyis mezei futók

A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma tanulói a városi futóverseny után a megyei mezei megmérettetésen is kiválóan teljesítettek. Dobogós helyezést értek el, s ezzel tovább jutottak az országos diákolimpiára: Popovics Balázs bronz érmes, Szakos Enikő ezüst érmes lett. A döntőre 2017. április 11-én, Göddöllőn kerül sor.

#kapcsolódó

8-ból 3 „Aranyos!”

8-ból 3 „Aranyos!”

A 2016-os Városi Sport Gálán jól szerepeltek az Arany János Gimnázium, Általános...

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza!  - Tovább bővül a program

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza! - Tovább...

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza! - Tovább bővül a program