Elismerték a nyugdíjas pedagógus munkáját
Kerezsi Endre-díjat kapott Járdán Lászlóné Szarka Mária, az Arany János Gimnázium nyugdíjas testnevelő tanárja. Nézd meg a vele készített beszélgetést!
#kapcsolódó
Szikszai Róbertet, a közelmúltban az universiade-én diszkoszvetésben bronzérmet...
Lassacskán beköszöntenek a hidegebb ''emberes,, hónapok így bringáról túrabotra...